- Stavanger Flint Flamingo | ovenschaal
Een prachtige ovenschaal uit de serie Flamingo van de Noorse keramiekfabriek Stafangerflint. De schaal s ontworpen door Eystein Sandnes in 1957. Het Bambu patroon is met de hand geschilderd en ontworpen door Inger Waage.
Maat:…€ 37,50 - Stavanger Flint Florry | ovenschaal met deksel
Hoe gaaf is deze dekschaal van Stavangerflint uit de serie Florry.
Maat: Ø20,H8
Gemerkt: Stavangerflint
Conditie: Mooie vintage staat.
Note: De vintage produkten worden met veel zorg uitgezocht maar er kunnen altijd wat tekenen…€ 17,50 - Stavanger Flint Florry | ontbijtbord
Uit de serie Florry een ontbijtbordje met de bekende 2 kleuren bloemen print. Deze zijn er met de hand op geschilderd. Hoe cool!
Maat: Ø20
Gemerkt: Stavangerflint - Florry
Conditie: Mooie vintage staat.
Note: De vintage…€ 3,95 - Stavanger Flint Florry | diep bord
Prachtige diepe borden uit Noorwegen, jaren 70. De bloemen hebben 2 kleuren wat het net wat spannender maakt en een gekleurde rand rondom. De borden gaan per 2!
Maat: Ø19½,H5
Gemerkt: Stafanger Flint
Conditie: Mooie vintage…€ 5,50 - Stavanger Flint Florry | dinerbord
Prachtig plat dinerbord uit de serie Florry van Stavangerflint, jaren 60.
Maat: Ø24
Gemerkt: Stavangerflint
Conditie: Mooie vintage staat.
Note: De vintage produkten worden met zorg uitgezocht maar er kunnen altijd wat lichte…€ 6,50 - Stavanger Flint Florry | ovenschaal
Prachtige grote schaal met de handgemaakte print Florry. De serie Florry werd ontworpen door Nils Aarrestad Siversten in de jaren 60 voor Stavangerflint.
Maat: 23x35,H6
Gemerkt: Stavangerflint - Florry
Conditie: Minimale…€ 16,50 - Stavanger Flint Florry | platte schaal
Mooie kleine schalen die in de jaren 60 zijn ontworpen voor het broodbeleg bij de lunch. Maar ook super handig als klein bordje voor je kop soep en lepel en ....ja misschien een boterham? Wanneer je goed kijkt zie je dat de…
€ 5,50