Onze nieuwste vintage aanwinsten vind je hier. Misschien vind jij hier datgene waar je naar op zoek bent, wat jou doet herinneren aan iets of iemand of dat jou gewoon blij maakt. Kijk lekker rond en laat je verrassen,
- Blomus | fruitschaal
Prachtige open stalen constructie heeft deze hoge fruitschaal van Blomus uit de serie Estra.
De fruitschaal is ook gaaf om als vaas te gebruiken wanneer je er een glazen hoge vaas inzet en vult met bloemen!Maat: Ø25,H20
Gemerkt:…€ 21,50 - Arabia Teema | roomkannetje
Klein roomkannetje uit de serie Teema in prachtig donkerblauw. Ontworpen door Kaj Franck voor Arabia.
Maat: Ø8,H6
Gemerkt: Arabia Teema
Conditie: Lichte gebruikssporen, mooie vintage staat
Note: Vintage items kunnen wat tekenen…€ 7,50 - Houten hand
Grappige hand van licht hout. Zet de hand in de stand van je bui!!
Maat: Ø5,H30
Conditie: Lichte gebruikssporen, mooie vintage staat
Note: Vintage items kunnen wat tekenen van gebruik of ouderdom hebben.€ 12,50 - Schilderij | handpainted little girl
Gaaf hand geschilderd in een donkere lijst van een jong meisje, jaren 70-80.
Maat: 16x19
Conditie: Lichte gebruikssporen, mooie vintage staat
Note: Vintage items kunnen wat tekenen van gebruik of ouderdom hebben.€ 10,50 - Pate schaal met deksel | France
Gave patéschaal met een kip op de deksel en een donkergroene onderschaal. ook super leuk om je eieren erin te bewaren of klein keukenspul.
Maat: 24x18,H9
Conditie: Lichte gebruikssporen, mooie vintage staat
Note: Vintage items…€ 22,50 - Dunoon - Strawberry Thief | kop en schotel
Van mooi Engels porselein is deze kop & schotel. De print is naar een ontwerp van William Morris, de Strawberry thief!
Maat: Ø8,H6
Gemerkt: Dunoon Strawberry Thief
Conditie: Uitstekende staatNote: Vintage items kunnen wat…€ 15,50 - Tupperware | pastei maker
Handig apperaatje wanneer je pasteitjes gaat maken. Leg het lapje deeg in de vorm, vul de helft met je favovulling en klap dicht terwijl je stevig aan drukt. Snijd het overtollige deeg met een mes weg.
Maat: Ø13
Gemerkt:…€ 4,25 - Driehoek Potterie - Amsterdam | suiker en melk set
Gave set van Potterie de Driehoek. Een melkkannetje en suikerpot uit de serie Amsterdam.
Maat: Ø8,H8 & Ø6,H8
Conditie: Lichte gebruikssporen, mooie vintage staat
Note: Vintage items kunnen wat tekenen van gebruik of ouderdom…€ 15,50